اخبار

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

پنجمین گردهمایی ساختمان های مارکدار (ibbi)

برگزاری پنجمین گردهمایی ساختمان های مارکدار(ibbi) گردهمایی سالیانه درروز یکشنبه 97/11/06 در خصوص توسعه شبکه ارتباطات در صنف ساختمان برگزار شد ، که گامی موثر در همکاری های متفاوت در حوزه لوکس سازی ساختمان برداشته است .  در این اتفاق خوب ارتباط موثری بین سازندگان مطرح ، معماران بزرگ و صاحبان صنایع لوکس ساختمانی برقرار گردید که امید است در راستای تولید ساختمان های با کیفیت و مرغوب تاثیر گذار باشد .  با توجه به آشفتگی بازار ساختمان ، عدم توانایی انتخاب صحیح و درست در این رشته چه برای خریداران و چه سازندگان و با تو جه به عدم و جود ارگان و یا نهاد خاص دولتی در ارایه استاندارد به ساختمانهای ساخته شده بسیاری از سازندگان ، معماران و کالاهای ساختمانی به نام از این طریق حاصل زحمات چندساله و هزینه های اعمال شده در پروژه های خود را در این مجموعه و این همایش به بازار خریداران خاص معرفی می کنند.   شرکت سفیر ارم نبز با توجه به ... ادامه مطلب »
۰۱ دی ۱۳۹۴

هشتمین نمایشگاه سرمایشی و گرمایشی قائم شهر

 هشتمین نمایشگاه تخصصی-بین المللی  درب  ،  پنجره   وسیستم های سرمایشی  و گرمایشی  شهرستان  قائم شهر مکان برگزاری : شهرستان  قائم شهر، جنب  پل تالار زمان برگزاری : 3   الی   6 آذر  ماه 1394      ساعت بازدید :16   الی   21     شرکت سفیر ارم از شما جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت به عمل می آورد.  منتظر دیدار شما هستیم                                                                                                              ادامه مطلب »
۰۱ آذر ۱۳۹۴

سومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته شهرستان بابل

سومین نمایشگاه ساختمان   و صنایع  وابسته  شهرستان  بابل مکان برگزاری : شهرستان بابل، خ شریعتی ، دانشگاه صنعتی نوشیروانی، مصلای بزرگ شهر زمان برگزاری : 3   الی   7 آذر  ماه 1394                 ساعت بازدید :16   الی   22   از شما جهت بازدید از غرفه شرکت سفیر ارم در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم ادامه مطلب »
۱۰ آبان ۱۳۹۴

برگزاری دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران- رشت از تاریخ 12 لغایت 15 آبانماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی رشت برگزار میشود. شرکت سفیر ارم در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان گیلان در این نمایشگاه شرکت نموده است . از شما جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت به عمل می آورد. منتظر حضور گرمتان هستیم. ادامه مطلب »
۲۴ مهر ۱۳۹۴

طرح رایگان زمستانی خدمات مشتریان

در راستای سیاستهای کلی شرکت سفیر ارم که مبتنی بر اصل مشتری مداری است و در جهت جامه عمل پوشاندن به این اصل ، شرکت سفیر ارم در نظر دارد تا به موازات ارایه خدمات پس از فروش که طبق تعهدات این شرکت به طور مستمر در حال اجرا میباشد ، طرح بازدید رایگان زمستانی را  از تاریخ یکم آبانماه آغاز نماید . در این طرح کلیه مشتریانی که از این شرکت دستگاه خریداری کرده اند تحت پوشش قرار گرفته و از دستگاهها توسط تیم فنی بازدید به عمل خواهد آمد و در صورت وجود هرگونه مشکل به رفع آن اقدام خواهد شد . ادامه مطلب »