سری RILE 


با توجه به محدودیتهای معماری و وجود فضاهای محدود در آپارتمانها کمپانی ریم هواسازهای سری   RILE    را با قابلیت نصب افقی  در سقف و با ارتفاع کم و ظرفیت بالا جهت استفاده در این فضاها به محصولات خود اضافه کرده است.
هواسازهای سری RIILE ، با داشتن خصوصیاتی ازقبیل :ارتفاع کم (کلیه مدل های این سری ، تنها بین ۱۱ الی ۹ اینچ ارتفاع دارند ) ، راندمان سرماسازی و هوادهی بالا ، در کنار اپریشن بیصدا ، در ظرفیتهای ۱.۵ الی ۶ تن تبرید ، بعلت همخوانی با شرایط ساخت و طراحی املاک در ایران ، از پرفروشترین یونیتهای ریم میباشد که اختصاصا جهت نصب بطور افقی در سقف کاذب و ساختمانهای با محدودیتهای معماری خاص تولید گردیده است .
این سری از هواسازها ، قابلیت اتصال به کلیه کاندنسینگ  یونیتها (کندانسورها) ریم با ظرفیت متناسب ( مطابق جداول فنی ) را دارا میباشد .
تولید هوای گرم در این سری ازدستگاهها از طریق نصب کوئل آب گرم ( آب گرم از موتورخانه مرکزی و یا پکیج دیواری ) میسرمی باشد .

مزایا :

بدنه از ورق گالوانیزه سنگین با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک و عایق داخلی irradiated EPE  و ضخامت ۵ میلیمتر
الکتروموتور ساخت GeneralElectric ، سه دور ، بدون نیاز به روغنکاری میباشد
تولید حجم هوای بسیار بالا(cfm) نسبت به ابعاد کوچک آن
استفاده از عایق الکترواستاتیک در بدنه که دستگاه را کاملا بی صدا کرده
تعبیه محفظه با درب پیچی مجزا ، در قسمت زیرین دستگاه جهت دسترسی آسان به وتنیلاتور وکوئل DX  دستگاه بدون نیاز به پایین آوردن کل  یونیت ( در مواقع سرویس فن موتور هواساز ) .
نصب یک عدد فیلتر قابل شستشو جهت  تصفیه هوای برگشت برروی دستگاه


 


فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.